+

تاریخچه کاغذ دیواری


پست شده در تاریخ 1397/8/27 توسط گروه آموزشی خانه جدید من در مقالات

  • به اشتراک بگذارید


تاریخچه تولید کاغذ دیواری. ما نگاه های خاص را می خواهیم

تاریخچه کاغذ دیواری

اگربخواهیم تاریخچه کاغذ دیواری را در یک مطب کوتاه توضیح دهیم از این قرار است که در حدود چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح، اولین کاغذ دیواری بشر تولید شد.

تاریخچه کاغذ دیواری
تاریخچه پاپی روس مصری:
در واقع کاغذ دیواری در چین باستان تولید شده به دو دلیل 1 اینکه چینی ها کاغذ دیواری را تولید کردند و 2 آنها بودند که دویست سال قبل از میلاد مسیح کاغذ دیواری را روی دیوار چسباندند.

تاریخچه کاغذ دیواری در ایران

در سال یکصد و پنج بعد از میلاد مسیح تی سان لون فرآورده ای کاغذ دیواری را از تکه های پارچه های نخی تولید کرد، به عنوان مثال از لباس های کهنه این محصول تولد شد و به عنوان کاغذ دیواری شناخته شده ی امروزی محسوب می شود

 

تاریخچه کاغذدیواری

 

 

در اوایل قرن هشتم، چند اسیر چینی که تجربه ساخت کاغذ دیواری را داشتند، زیر دست عرب ها کار می کردند، کسانی که توانستند علم ساخت کاغذ دیواری را در سرتاسر خاورمیانه منتشر کنند.

تاریخچه کاغذ دیواری


در قرن دهم، عرب ها بافت های کتانی را بر پایه چوب و بامبو جایگزین کردند و ورقه های نازک و ظریفی از کاغذ دیواری تولید کردند. البته در حال حاضر کاغذ دیواری دارای سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به اویل تولید می باشد. طی قرن دوازدهم فن تولید کاغذ دیواری در سرتاسر اروپا رواج یافت.
جبین بودیچون پنجاه رول از کاغذ دیواری را با به تصویر کشیدن چند فرشته بروی یک پس زمینه آبی برای لویی یازدهم ازفرانسه در سال 1481 نقاشی کرد. لویی کاغذ دیواری قابل جابجایی سفارش داد زیرا او نیاز به تغییر مداوم از مقصدی به مقصد دیگر را پیشبینی می کرد پس از این بود که دیگر ثروتمندان اروپایی سفارش کاغذ دیواری منقوش را به هنرمندان دادند، اما به سختی می توان گفت که کاغذ دیواری واقعی قبل از اختراع دستگاه چاپ به وجود آمده باشد. اولین قطعه کاغذ دیواری اروپایی که هنوز هم موجود باشد بروی عمارت کالج مسیحی در کمبریج انگلستان است که قدمت آن به سال 1509 باز می گردد
تاریخچه کاغذ دیواری

به زودی تاریخچه کاغذ دیواری های پارچه ای

تاریخچه کاغذ دیواری های تصویری یا پوستر

تاریخچه کاغذ دیواری 

را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت

مدیریت خانه جدید من

ارتباط با مدیریت

 وحید مهبودی

07132010
تلفن: 5142 307 0917
CEO@mynewhouse.ir

مشاوره و فروش

بعد از اولین تماس از محل شما بازدید به عمل آمده و بهترین متریال را از نظر طرح و کیفیت به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

نصب کاغذ دیواری

خدمات نصب

نصب تمام متریال ها توسط گروه های آموزش دیده انجام میشود.

آمار بازدید

 افراد آنلاين: 1 نفر
  بازديد امروز: 191 نفر
  بازديد هفتگی: 310 نفر
  بازديد ماهانه: 310 نفر
  بازديد كل: 310 نفر